Mindtuning
Menu
  • Gratis kennismaken
  • 0182 612345
  • Burn-out
    • Burn-outsymptomen
    • Burn-outbehandeling
    • Burn-out artikelen
  • Angst
  • Zelfhulp
    • E-trainingen
    • Boeken van Pieter Frijters
    • Video-tips
    • Blogs
  • Werkwijze
  • Coaching
    • Bekijk alle trainingen
  • Gratis Tips
  • Contact

Paniekaanvallen definitief oplossen

U bevindt zich hier: Home » Geen categorie » Paniekaanvallen definitief oplossen

Paniekaanvallen zijn er in allerlei soorten en maten. Herken je één van deze gedachten? Ik ben altijd doodsbang als ik op hoogte ben. Ik durf never, nooit, niet te rijden op de snelweg. Bij het idee aan vliegen word ik al panisch. Ik raak in paniek als mensen naar me kijken…

 Je zegt daarmee dat het altijd zo is en nooit op zal houden.

Een paniekaanval is een zaadje dat groeien wil. Alles in het leven wil tot wasdom komen. Omdat het de natuurlijke gang van zaken is. Zowel het negatieve als het positieve komt tot leven als er een geschikte voedingsbodem is.

Zelf kiezen

Je mag als mens zelf kiezen wat je wilt zaaien, voeden en oogsten. En hoe lang een cyclus duurt voordat wat je hebt laten groeien weer sterft. Dat is de vrijheid die we allemaal hebben.

Wil je af van de angst en paniekaanvallen die als paddenstoelen uit de grond schieten? En zich maar blijven uitzaaien en vermenigvuldigen? Zoek dan een meester tuinman, die je wegwijs maakt.

Jouw trainer leert je om voortaan te voorkomen dat het onkruid van de angst alles overwoekert. Door je inzicht te geven op welke voedingsbodem deze zo goed gedijt. Zodat je bewust voor iets anders kunt kiezen.

Je krijgt bovendien alle gereedschappen om bloemen van vrijheid en zelfvertrouwen te zaaien. Zodat kleur, lef en vrolijkheid je leven gaan beheersen.

Oplossingen

Of je nu voor Groepstraining kiest of voor 2 x persoonlijk consult. Voor het resultaat maakt het nauwelijks uit. Paniekaanvallen worden snel, veilig en vertrouwd opgelost. Bovendien leer je een paniek-ontsnappingstechniek die direct werkt.

Mindtuning is door Pieter Frijters in 1992 ontwikkeld om zelf burn-out, stress en niet-reële angsten snel en adequaat op te lossen. Zijn uitgangspunt: ‘Ieder negatief gevoel dat in één keer ontstaat, heeft de potentie om in één keer te veranderen’. Hij coachte meer dan 30.000 mensen.

MindTuning™ is speciaal ontwikkeld om snel en vooral duurzaam te veranderen.

MindTuning™ mobiliseert het eigen herstelvermogen.

Naar coaching & training

Bestsellers van Pieter Frijters

Info en bestellen

Mis onze gratis TIPS over angst en paniekaanvallen niet!

Gratis MindTuning Tips

Mis onze gratis TIPS over angst en paniekaanvallen niet!

Coaching & Training

  • Angst & Fobie
  • Burn-out & Stress
  • Assertiviteit & Zelfvertrouwen
  • E-trainingen
  • Stottertherapie
  • Radicaal verjongen

Over MindTuning

  • Historie van MindTuning™
  • Ons team
  • Referenties
  • Veelgestelde vragen
  • Foto’s en persinfo
  • Privacy Verklaring Frijters MindTuning

Actueel

  • YouTube
  • Blogs & artikelen
  • In de media
  • Pieter Frijters op tv
  • Podcast

Contact

Mozartlaan 54-56
2742 BN Waddinxveen

Tel.: 0182 612345
Email: info@mindtuning.nl

Overige sites

  • Spreek.nl
  • MindTuning.com
© Copyright -
Paniekaanval door trillen oplossen paniekaanval trilangst paniekaanval Paniekaanval – zo maak je een paniekvrije toekomst
Scroll naar bovenzijde